tren Open Mon - Fri 9:00 A.M. to 6:00 P.M.

Hakkımızda

Başarılı bir Henry York projesinin güzelliği sadece sonuçlarda değil, aynı zamanda müşterimizin tüm süreç boyunca rahat kalması gerçeğinde de yatmaktadır. Taahhüdümüz sizin tam memnuniyetinizdir. Henry York, herhangi bir danışmanlık projesini güçlü ve zamanında sonuçlarla tasarlayıp yürütebilecek yaratıcı ekibe, deneyime ve Manhattan metabolizmasına sahiptir.

Yaratıcı ve girişimci enerjinin gücüyüz 2000 yılından bu yana Henry York, ulusal markalı ürün üreticileri, perakende zincirleri, bağımsız perakende operatörleri, gıda ve alkollü içki distribütörleri ve hukuk, muhasebe ve tasarım mesleklerinin saygın üyelerinden oluşan eklektik bir karışıma ölçülebilir sonuçlar ve olağanüstü hizmet sağlamıştır.

Her Henry York projesi kişiye özeldir ve müşteriye ve onun kurumsal kültürüne yönelik kapsamlı bir takdiri yansıtır.

Çalışan kadromuz ve bağımsız danışmanlık uzmanlarından oluşan ekibimiz, New York şehrinin yaratıcı topluluğunun seçkin katmanlarından seçilmiştir ve yüksek etkili danışmanlık ve pazarlama programlarının geliştirilmesinde 100 yılı aşkın kolektif deneyime sahiptir. Müşteri hizmetleri, hızlı geri dönüş ve uygulama sonuçları Henry York’un ayırt edici özellikleridir ve firma, her etkileşimde yenilik ve müşteri memnuniyetini taahhüt eder.

Skip to content